Možnosti

Jak to u nás chodí

Protože k našemu pivovaru není přidružena restaurace, je nutné si pivo vyzvednout osobně. Posílání piva nedoporučujeme (počasí je nejisté), ale hlavně Vás rádi uvidíme.

Otevírací doba není stálá (nevaříme hektolitry piva na žízeň), proto je dobré si odběr piva domluvit předem telefonicky (606926737) nebo e-mailem ilona@pivovarek.cz Další a nejlepší způsob objednání je pomocí formuláře ve spodní části této stránky. Tento způsob má velkou výhodu, protože Vám pivo můžeme dopředu připravit a kontaktovat Vás. Nebudete tedy čekat, než se pivo stočí.

Pivo plníme nejčastěji do hnědých PET láhví 0,5, 1, 1,5, nebo 2 l. Skleněné láhve je možné též naplnit, ale jsou poměrně drahé a doporučujeme je zejména při úmyslu někoho obdarovat. Protože je naše pivo zásadně nefiltrované, je jeho spotřební doba cca 14 dní (v chladu) a proto nutnost skleněného obalu je neopodstatněná. Pivo, je-li ho dostatek, lze též dodat v KEG sudech 10, 20, 30 a 50 l.

Jak objednat přes internet

Nejprve vyplňte Vaše kontaktní údaje, abychom Vám mohli zavolat, či napsat a domluvit se na termínu odběru. Na hlavní stránce v kartičce VÝSTAV zjistíte, jaké pivo je, či brzy bude na výstavu (na prodej). Do okna napište:

  • Název piva, které chcete objednat (viz VÝSTAV)
  • Obal a počet
  • Poznámka - můžete doplnit ještě nějaký Váš požadavek, nebo dotaz

Příklad objednávky:

Povstalec IPA, 2x PET1 l, 3xPET 1,5 l

Informace o výstavech

Protože vaříme různé druhy piv, které nejsou stále na výstavu, můžete využít možnosti být informováni o novém pivu v nabídce SMS zprávou či e-mailem. Postačí ponecht zaškrtnuté políčko "Informovat o aktuálním výstavu".

*
*
*
*

Položky označené * jsou povinné.